TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gdańsk: Port Lotniczy zleci doprojektowanie i budowę budynku pirsu zachodniego
InfoAir.pl - Opublikowano: 22.07.2019 12:25:13

Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na doprojektowanie i budowę budynku pirsu zachodniego wraz z infrastrukturą oraz zmianami aranżacyjnymi w drugim terminalu pasażerskim w Porcie Lotniczym im.

Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na doprojektowanie i budowę budynku pirsu zachodniego wraz z infrastrukturą oraz zmianami aranżacyjnymi w drugim terminalu pasażerskim w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Dane zamawiającego:

Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.

80-298 Gdańsk

Słowackiego 200

Tel. +48 583481154

Fax. +48 583452283

E-mail e.stangret@airport.gdansk.pl

WWW www.airport.gdansk.pl

Przedmiot zamówienia:

Doprojektowanie (w zakresie projektu wykonawczego) i budowa Budynku pirsu zachodniego wraz z infrastrukturą oraz zmianami aranżacyjnymi w drugim terminalu pasażerskim w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku wraz z:

a) zaprojektowaniem, dostawą, montażem i uruchomieniem czterech lotniczych rękawów pasażerskich wraz z automatycznym systemem dokowania (AVDGS) samolotów,

b) zaprojektowaniem i wykonaniem przebudowy oraz rozbudowy systemu sortowania i transportu bagażu przylotowego (BHS) w strefie przylotów terminala.

Przedmiot zamówienia określa:

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) wraz z załącznikami,

Dokumentacja Projektowa Przetargowa.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 1 sierpień 2019 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
doprojektowanie
budowa
pirs zachodni
Port Lotniczym
Gdańsk
Port Lotniczy Gdańsk
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.