TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Częściej z Modlina do Dublina. Od marca
InfoAir.pl - Opublikowano: 26.11.2019 16:30:51
Częściej z Modlina do Dublina. Od marca ; fot. Lotnisko Modlin

Ryanair zapowiada dodatkowe loty z Modlina do Dublina

Irlandzki Ryanair planuje uruchomić dodatkowe połączenie z lotniska w Modlinie do Dublina. Linia lotnicza poinformowała 26 listopada, że od marca 2020 r. będzie dziewięć lotów w tygodniu z Modlina do Dublina.

Ryanair w komunikacie przekazał, że od marca 2020 roku połączenie z Warszawy Modlin do Dublina będzie realizowane dziewięć razy w tygodniu w ramach letniego rozkładu lotów.

Działający od 2012 roku Port Lotniczy Warszawa/Modlin znajduje się 37 kilometrów od centrum Warszawy, w pobliżu drogi ekspresowej S7 i linii kolejowej Warszawa-Modlin. Z portu tego korzysta Ryanair, którego siatka połączeń obejmuje prawie wszystkie kraje UE, a także Ukrainę, Jordanię i Izrael.

Od kwietnia 2019 r. Lotnisko Warszawa/Modlin jest także bazą dla lotów czarterowych m.in. do Tunezji, Turcji, Hiszpanii, Bułgarii i Grecji. Rejsy te oferują touroperatorzy: TUI Poland, Itaka, Grecos Holiday i Coral Travel.

W ub.r. z portu skorzystało ponad 3 mln podróżnych. (PAP)

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Ryanair
Lotnisko Modlin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.