TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czarterowa rewolucja: na wakacje z TUI polecisz z Modlina
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 25.04.2019 12:30:26
Czarterowa rewolucja: na wakacje z TUI polecisz z Modlina; fot Modlin Airport

TUI Poland zainaugurował loty czarterowe z lotniska w Modlinie.

TUI Poland zainaugurował w czwartek loty czarterowe z lotniska w Modlinie - poinformował port. Pierwszy rejs czarterowy odbył się do Hammametu w Tunezji. W kolejnych tygodniach TUI Poland będzie latać do Turcji i Albanii.

-"W czwartek wystartował z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin pierwszy rejs czarterowy TUI Poland do Hammametu w Tunezji. Rejsy będą wykonywane w czwartki w okresie od 25 kwietnia do 10 października br." - poinformowało w komunikacie lotnisko.

Jak dodano, 29 maja nastąpi inauguracja kolejnych rejsów czarterowych TUI Poland.

-"Klienci tego biura podróży będą mogli polecieć do Antalyi w Turcji. Rejsy będą odbywać się w środy i soboty, również do października" - czytamy.

Z kolei 3 czerwca br. uruchomione zostaną rejsy do Tirany w Albanii, które będą obsługiwane w każdy poniedziałek, do końca września.

Modliński przełom

-"Dzisiejszy start samolotu z pasażerami TUI Poland to prawdziwy przełom i początek zmian jakie zachodzą w naszym porcie lotniczym. Jesteśmy pewni, że wydarzenie to zainicjuje szybki rozwój połączeń czarterowych z naszego lotniska. Wciąż prowadzimy rozmowy o współpracy z innymi touroperatorami i wierzymy, że przyniosą one efekty w postaci uruchomienia nowych kierunków jeszcze w tym roku" – powiedział cytowany w komunikacie p.o. prezesa Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Leszek Chorzewski.

Lotnisko w Modlinie w I kwartale 2019 roku obsłużyło 718 635 pasażerów, co oznacza wzrost w wysokości 5,2 proc. rok do roku dla I kwartału ub.r. W ub.r. z portu skorzystało ponad 3 mln podróżnych. Modlin obsługuje regularne rejsy irlandzkiego Ryanaira.

TUI to międzynarodowy koncern turystyczny. Od ponad 40 lat organizuje wakacje, posiada własne sieci hoteli, linie lotnicze oraz agencje turystyczne. TUI Poland Sp. z o.o. jest częścią TUI Group AG, notowanego na London Stock Exchange i Deutsche Boerse. (PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
czarter
Lotnisko Modlin
TUI
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.