TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ciężki weekend Aeorofłotu. Przez śnieg
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 28.01.2019 10:30:35
Ciężki weekend Aeorofłotu. Przez śnieg

W ten weekend rosyjski Aeorofłot odwołał ponad 130 rejsów.

Rosyjskie linie lotnicze Aerofłot poinformowały o odwołaniu w sobotę i niedzielę 131 połączeń lotniczych. Przyczyną były obfite opady śniegu w Moskwie.

W sobotę - 26 stycznia - odwołano 68 rejsów, w tym 38 pomiędzy moskiewskim lotniskiem Szeremietiewo a miastami w Federacji Rosyjskiej. Pozostałe odwołane loty to połączenia do i z: Rzymu, Mediolanu, Londynu, Pragi, Belgradu, Wiednia, Paryża, Rygi, Sofii, Frankfurtu, Kopenhagi, Sztokholmu, a także Stambułu, Erewania i Mińska.

W niedzielę rosyjskie linie anulowały 63 loty, wśród których 47 to połączenia wewnątrz Rosji. Nie odbędą się również rejsy pomiędzy Moskwą a Helsinkami, Mińskiem, Sztokholmem, Stuttgartem, Tallinem, Bukaresztem, Paryżem, Kopenhagą, Sofią i Erewaniem.

Połączeń z Warszawą nie było wśród odwołanych lotów, których listę Aerofłot podał na swojej stronie internetowej. Natomiast sobotni rejs z Warszawy do Moskwy został przesunięty z godz. 19.50 na godz. 22.40.

Intensywne opady śniegu trwały od soboty aż do godzin rannych w poniedziałek. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
pogoda
lotnisko
Rosja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.