TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Cathay Pacific honorowo wychodzi z noworocznej wpadki
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 04.01.2019 11:30:58
Cathay Pacific honorowo wychodzi z noworocznej wpadki

Cathay Pacific będą honorować bilety sprzedane przez pomyłkę bardzo tanio.

Hongkońskie linie lotnicze Cathay Pacific Airways poinformowały, że będą honorować tysiące biletów na loty w pierwszej klasie, omyłkowo sprzedanych w Nowy Rok po rekordowo niskich cenach.

"Popełniliśmy błąd, ale z przyjemnością powitamy was na pokładzie z biletami, które otrzymaliście. Mamy nadzieję, że sprawi to, iż rok 2019 będzie szczególny także dla was" - podkreśla Cathay Pacific na Twitterze.

Chodzi m.in. o bilety powrotne na trasie z Wietnamu do Nowego Jorku, z rezerwacją na sierpień. Zamiast za ok. 16 tys. USD zaoferowano je przez pomyłkę za 675 USD. Supertanie były też przeloty z Hanoi do Vancouver. Chętnych nie brakowało.

Nie wiadomo, ile dokładnie sprzedano biletów po tak atrakcyjnych cenach, ale media zgodnie informują, że było ich kilka tysięcy. Według gazety "South China Morning Post" do systemu komputerowego Cathay Pacific pracownik wprowadził błędne stawki na połączenia między Wietnamem a Ameryką Północną.

Miniony rok nie był dla Cathay Pacific łatwy. W październiku linie te przyznały, że hakerzy wykradli z ich systemu dane 9,4 mln pasażerów - imiona i nazwiska, daty urodzenia, numery paszportów, narodowość, informacje kontaktowe.

Problemem Cathay Pacific jest coraz większa konkurencja ze strony tanich chińskich przewoźników lotniczych.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Chiny
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.