TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Były prezes MPK Częstochowa oczyszczony z zarzutów
- Opublikowano: 06.03.2018 11:03:31

Zakończył się proces przed częstochowskim sądem.

Jak informuje Radio Jura - zakończył się proces przed częstochowskim sądem ws. podejrzenia o nieprawidłowości w funkcjonowaniu MPK Częstochowa w latach 2004 -2011.

Miałyby być one skutkiem działania ówczesnego zarządu spółki, a wychwycił je późniejszy prezes Roman Bolczyk. O zaległości z tytułu składek pracowniczych upomniał się w firmie ZUS i doniesienie trafiło do prokuratury. Proces zakończył się przed częstochowskim sądem.

Były prezes Krzysztof N. został w 2011 roku odwołany z funkcji prezesa MPK, teraz został uniewinniony przez sąd w tej sprawie.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
sąd
MPK Częstochowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.