TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bussines Club dostarczy bilety dla wojska
INFOAIR - Opublikowano: 13.05.2015 14:37:46

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych rozstrzygnęło przetarg na świadczenie usług w zakresie rezerwacji, sprzedaży i dostawy do siedziby zamawiającego biletów lotniczycvh, kolejowych i autobusowych oraz promowych na służbowe podróże zagraniczne.

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych rozstrzygnęło przetarg na świadczenie usług w zakresie rezerwacji, sprzedaży i dostawy do siedziby zamawiającego biletów lotniczycvh, kolejowych i autobusowych oraz promowych na służbowe podróże zagraniczne. Wybrana została oferta Business Travel Club o wartości 2 168 967,99 PLN bez VAT.
Przewidywana ilość biletów łącznie: 1016 szt. w tym:

? bilety lotnicze: 978 szt. w tym:
? trasy pozaeuropejskie - klasa business ? 4 szt.
? trasy pozaeuropejskie ? klasa ekonomiczna ? 72 szt.
? trasy europejskie - klasa business ? 50 szt.
? trasy europejskie klasa ekonomiczna ? 852 szt.
? bilety kolejowe (trasy europejskie) - 16 szt.
? bilety autobusowe (trasy europejskie) - 10 szt.
? bilety promowe (kierunki trasy bałtyckiej) - 12 szt.

Sprawdź też:
bilet

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.