TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

British Airways tnie europejską siatkę. Przez wirusa
InfoAir.pl - Opublikowano: 03.03.2020 11:30:13
Linie British Airways tną europejską siatkę ; fot. BA FB

Linie British Airways odwołują setki lotów z powodu koronawirusa.

Linie British Airways odwołują setki lotów z powodu koronawirusa

Linie lotnicze British Airways odwołały setki lotów na trasach europejskich, w tym także do Nowego Jorku, co jest związane ze spadkiem popytu w efekcie epidemii koronawirusa - poinformowano 2 marca.

British Airways

-"W związku ze zmniejszonym popytem wynikającym z trwającą kwestią koronawirusa łączymy kilka lotów w okresie od 16 do 28 marca. Będziemy kontaktować się z klientami w sprawie odwołanych lotów, aby omówić ich opcje podróży, w tym zmianę rezerwacji na innych przewoźników, tam gdzie to możliwe, pełny zwrot kosztów lub rezerwację z BA na późniejszy termin podróży" - napisano w oświadczeniu British Airways.

Odwołane zostały niektóre loty z lotniska Heathrow do Włoch, Francji, Austrii, Niemiec, Belgii, Irlandii i Szwajcarii - łącznie 171 lotów pomiędzy 17 a 28 marca, a także 12 lotów na nowojorskie lotnisko im. Johna F. Kennedy'ego w tych samych datach. Ponadto odwołanych zostało siedem lotów w dniach 16-25 marca z innego londyńskiego lotniska, Gatwick do Włoch, Francji i Albanii, zaś z London City - 26 lotów do Włoch i Niemiec pomiędzy 17 a 28 marca.

British Airways poinformowały także o kolejnym przedłużeniu zawieszenia lotów do Chin kontynentalnych - tym razem do 17 kwietnia.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
linia
British Airways
Ryanair