TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Alkotesty dla wszystkich pasażerów PKS Polonus
InfoBus.pl - Opublikowano: 13.04.2017 16:23:00
Alkotesty dla wszystkich pasażerów PKS Polonus

W sobotę, PKS Polonus i Domowe Laboratorium zorganizują wspólną akcję na rzecz trzeźwości i bezpieczeństwa na polskich drogach, a pasażerowie autobusów otrzymają praktyczny upominek.

W sobotę, PKS Polonus i Domowe Laboratorium zorganizują wspólną akcję na rzecz trzeźwości i bezpieczeństwa na polskich drogach, a pasażerowie autobusów otrzymają praktyczny upominek.

Tego dnia pasażerowie polskiego przewoźnika autobusowego, bez względu na to, gdzie rozpoczną trasę, w autobusie otrzymają ? od producenta testów diagnostycznych do domowego użytku ? upominkowy Alco%Test z życzeniami udanej podróży i samych dobrych poranków.

W walce o trzeźwość

W ciągu ostatnich 15 lat zdarzyło się prawie milion wypadków drogowych, z czego co dziesiąty spowodowany był przez pijanego kierowcę. Wystarczy zaledwie 0,5 promila alkoholu we krwi, by ryzyko wypadku było trzykrotnie wyższe niż u osoby trzeźwej kierującej pojazdem!

? Jeżeli kwietniowa akcja okaże się dla naszych pasażerów okazją do głębszej refleksji nad tym, jak zadbać o bezpieczeństwo na drodze, to z pewnością ? wspólnie z Domowym Laboratorium ? powtórzymy ją w sierpniu, który tradycyjnie stał się już miesiącem trzeźwości ? zapowiada Andrzej Padziński, dyrektor operacyjny PKS Polonus.

Jak dodaje Joanna Ciszewska, marketing manager firmy HYDREX: ? Tylko w 2016 roku z Alco%Testów Domowego Laboratorium skorzystało ponad pół miliona kierowców. Mamy nadzieję, że takie akcja, jak ta zorganizowana wspólnie z PKS Polonus, przyniosą kolejny postęp w profilaktyce alkoholowej, a Polacy staną się dużo bardziej wyczuleni na problem pijanych kierowców, co poprawi bezpieczeństwo na polskich drogach. Zwłaszcza, że do zbadania trzeźwości Alco%Testem Domowego Laboratorium wystarczą zaledwie 2 minuty, które mogą uratować ludzkie życie!


Sprawdź też:
PKS Polonus
akcja

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.